Fanoušci

Lidé, sledující profil a alba autora chilici

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(12honzade)
(1eskymak)
Ahoj, fotky jsou označené SA jsou z akcí ze serveru www.spolecneaktivity.cz, fotky označené SE jsou z diskotéky pro starší a věkem použité, které pořádají kamarádi. Fotky bez jakéhokoliv označení jsou jenom moje vlastní výlety.
(59petr)
PÍŠU S CAPS LOCK NEB OČI ZLOBÍ.
PO 2 LETECH SE OPĚT ZAPOJUJI DO RAJČETE. DÁVÁ MI TO SÍLU DO ŽIVOTA ZAPOMÍNAT NA KRUŠNÉ CHVÍLE.
FOTOGRAFOVÁNÍ, NATÁČENÍ JE PRO MĚ ŽIVOTNÍM, SRDEČNÍM KONĚM KTERÝ NEMOHU NAPLŇOVAT TAK JAK BYCH CHTĚL.
PŘESTO NEHÁŽU FLINTU DO ŽITA...
(a-dela)
(abuelo)
(aktuell)
(alimakm)
(angellooo)
Veľmi rád fotografujem prírodu, čo je aj mojim koníčkom. Rád chodím do prírody, na turistiku, rád chodím na hríby...pomaly už aj spávam s fotoaparátom :0))) vo väčšine prípadov nie je možné, že by som išiel bez neho. Beriem ho takmer všade. Človek nikdy nevie na čo pekné, alebo zaujímavé natrafí.....a keby som nemal v ten moment fotoaparát, veľmi by ma to mrzelo :0)))
(arwelet)
Jsem sice amatérka, ale focení mě baví už od dětství. V mládí jsem mnoho hodin trávila ve fotokomoře, ale nyní vítám možnosti, co nabízí digitální fotografie a grafické programy. Fotím téměř všude a všechno, ale nejčastěji v přírodě kytičky a hmyz, pak architekturu (památky pro wikipedii), a také rodinu a naše domácí mazlíčky. Též mě zajímají a ráda fotím různé "středověké" akce, průvody, jarmarky, turnaje...Ráda cestuji a poznávám nová místa, a tady nacházím inspiraci pro pěkné výlety.
(bele)
(berunka2)
(biblos)
Fotím vše, co mne zaujme a mažu opravdu jen hodně nepovedené - vím, že prohlížet 160 a více fotek je moc, ale klidně přeskakujte jen na ty, co Vás zaujmou ...
(bobifarma)
ble,ble,ble
(bugabooess)
Začala jsem fotit, abych měla obrázkové vzpomínky z cest a výletů a podělila se o ně s ostatními. Posléze jsem zjistila, že fotografovat vlastně neumím.
Teď si na Rajčeti prohlížím fotografie těch, kteří své přístroje dokonale ovládají, žasnu a učím se.
(cestab1)
(danapes)
Dobrý den, těší mne, že jste se tu zastavili a děkuji za Vaše komentáře k mým obrázkům. Ocením i Vaši kritiku a rady k focení.
V mých albech najdete fotografie z toulek po okolí Voticka převážně za doprovodu mých čtyřnohých chlupatých kamarádů, fotky zvířat, květin a střípky krás z naší pestré přírody
jestli jste na motýly, tak ty moje úlovky najdete: http://danasyk.rajce.idnes.cz/
(daniel-cino)
(evzuma)

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama